INFORMACE OHLEDNĚ OPATŘENÍ PROTI ŠÍŘENÍ KORONAVIRU

Vážení zákazníci, na základě Usnesení Vlády ČR číslo 211 ze dne 14. 3. 2020 je v tuto chvíli pozastaven osobní prodej nových vozů.

I nadále však komunikují naši prodejci se zákazníky telefonicky nebo emailem, a jsou schopni zpracovávat poptávky a připravovat nabídky. Předání již objednaných vozů je možné po dohodě s prodejcem.

Všechny bližší informace o provozu našeho dealerství / servisu naleznete zde .

Děkujeme Vám za pochopení.

Mazda
ASPEKTA Trading s.r.o. Mazda Plzeň

Mazda aktuálně

Omezení otevírací doby

Vážení zákazníci,

vzhledem k Usnesení Vlády ČR č. 211 ze dne 14. března 2020 musíme omezit provoz v našem automobilovém dealerství a přijmout opatření, abychom neohrozili zdraví našich zaměstnanců a ani vaše, našich klientů.

Budeme se snažit vyřešit jakékoliv Vaše potřeby a naše služby zachovat v maximálním možném rozsahu s ohledem na vývoj situace a nařízení vlády ČR.

Od pondělí 23. března 2020 zajišťujeme servisní služby v plném rozsahus omezenou provozní dobou Po-Pá: 8:00 - 16:00 hod.

Prodejní služby jsme schopni řešit pouze prostřednictvím vzdálených komunikačních prostředků (e-mail; Telefon; Webové stránky) a vždy na základě individuální dohody. Bližší informace naleznete níže.

SERVISNÍ SLUŽBY A PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ:

PRODEJ NOVÝCH I OJETÝCH VOZIDEL:

PLATBY:

V rámci ohleduplnosti a bezpečnosti je na našich provozovnách možno platit pouze bezhotovostně a to platební kartou. Věříme, že toto dočasné řešení uvítáte.

Provozní opatření:

Snažíme se zachovat maximální možný rozsah provozu tak, abychom Vám dokázali vyhovět, ale abychom chránili zdraví nás všech. Za případné nepohodlí a komplikace se velice omlouváme a děkujeme za pochopení.

Tým ASPEKTA Plzeň


SKYACTIV Technology

Potěšení, efektivita a bezpečnost

http://www.mazda.cz/pribehy/pbc-destination/#/cx5/videos/skyactiv

Nízká spotřeba paliva a emise

Mazda CX-5 bude plně vybavena TECHNOLOGIÍ SKYACTIV, díky které se může pochlubit jedinečnou spotřebou paliva a nízkými emisemi, aniž by došlo k omezení charakteristického potěšení z jízdy, které je od vozů značky Mazda očekáváno.

Co se týče interiéru, vytvořili jsme kabinu, která optimalizuje každý bod kontaktu mezi Vámi a vozem, včetně vylepšené pozice řidiče, volantu, upevnění sedadel, pedálů a výhledu.

Stabilita ovládání a bezpečnost

Díky odlehčené karoserii SKYACTIV s vysokou tuhostí se CX-5 vyznačuje zvýšenou stabilitou ovládání a jedinečnými bezpečnostními vlastnostmi v případě nehody, díky kterým se globálně umisťuje v popředí hodnocení crash testů.

Zážehový nebo přeplňovaný vznětový motor

Vyberte si z naší nové řady zážehových a vznětových motorů, s manuální nebo automatickou převodovkou, a vychutnejte si precizní odezvu a vysoce uspokojující jízdu, kterou CX-5 nabízí.

SKYACTIV-G je zážehový motor s přímým vstřikováním o obsahu 2,0 l, který se vyznačuje rekordním kompresním poměrem 14:1. SKYACTIV-D je pak přeplňovaný vznětový motor o obsahu 2,2 l se stejným kompresním poměrem 14:1.

Lepší hbitost a aerodynamika

Podvozek SKYACTIV je zárukou vysokého komfortu a hbitosti, plně v souladu s konceptem jednoty řidiče s vozem "Jinba Ittai". Díky tomuto všestrannému podvozku se CX-5 stal jedním z nejlehčích a nejaerodynamičtějších vozů ve své třídě, čímž napomáhá snížit spotřebu paliva a emise CO2 .

Podívejte se na video, které výhody Skyactiv vysvětluje:

 


Aspekta Family

 

 

Výhody a servisní podmínky pro držitele
 
karty Aspekta Family
 
 
1)    Servisní karta Aspekta family je vydávána ZDARMA ke každému vozu, který absolvuje v servisu Aspekta vstupní prohlídku.
2)    Servisní karta Aspekta family se vydává s platností vždy na jeden rok. Podmínkou prodloužení servisní karty o další rok je absolvování pravidelné roční servisní prohlídky vozu
3)    Karta je vydávána na konkrétní vůz a při prodeji vozu může zvýhodněné podmínky s nadále využívat jeho nový majitel.
4)    Pro držitele servisní karty Aspekta family budou poskytnuty slevy z hodinových sazeb při provádění servisních prací. Výše slevy bude závislá na stáří vozidla a její hodnota se vypočítá podle 5% + x , kde X= stáří vozu ( například pro vozidlo staré 15 let bude tedy poskytnuta sleva ve výši 20% z hodinových sazeb podle platného ceníku servisu Aspekta.)
5)    Pro držitele servisní karty Aspekta family budou poskytnuty slevy z cen náhradních dílů. Výše slevy bude závislá na stáří vozidla a její hodnota bude následující:
    Stáří vozidla                              Výše slevy
      1-2 roky                                          2%
      3-6 let                                             3%
      7-10 let                                           5%
      11-20 let                                         7%
      21 a více let                                   10%
6)    Držitel servisní karty Aspekta family má nárok 2x ročně na provedení prohlídky jeho vozu ZDARMA. Prohlídka ZDARMA bude provedena v následujícím rozsahu: Kontrola brzd, geometrie a tlumičů, kontrola provozních kapalin, kontrola náprav a zavěšení kol, seřízení světlometů. Výsledkem takové prohlídky bude zhodnocení stavu vozu, popřípadě budou doporučeny optimální opravy pro bezproblémovou jízdu.
7)    Pro držitele servisní karty aspekta family bude k dispozici hot –line 24 hodi denně, 7 dní v týdnu. Telefonní čísla hot-line jsou +420 777 121 323 a +420 777 260 003.
8)    V případě dopravní nehody bude pro držitele karty Aspekta family zajištěna aktivní pomoc. Tato pomoc obsahuje zajištění odtahové služby, zapůjčení náhradního vozidla a vyřízení pojistné události s pojišťovnou.
9)    Držitel karty Aspekta Family má nárok na slevu 50 haléřů z každého litru benzinu, nebo nafty, natankované  na benzinové čerpací stanici DEA, která se nachází v areálu motoristického centra Aspekta, Rokycanská 62 Plzeň. Nárok na slevu vzniká předložením karty Aspekta Family obsluze benzinové čerpací stanice. Sleva bude poskytnuta pouze při platbě v hotovosti. Sleva se vztahuje pouze na pohonné hmoty ( benzín, nafta).

Aspekta i na Facebooku

 Nyní můžete navšívit i stránky společnosti Aspekta na Facebooku.

Klikněte na níže uvedený odkaz a podělte se s námi o avše zážitky s vozy MAZDA

www.facebook.com/mazdaplzen


Aspekta motorsport rally team

Aspekta, to nejsou jen opravy a prodej automobilů. Je to i více než 40 let zkušeností v motoristickém sportu. Tyto zkušenosti a znalosti  tým Aspekta samozřejmě uplatňuje nejen v rallye, ale i v každodenní péči o vozy svých zákazníků. Již více než 20 let závodíme téměř výhradně s japonskými vozy. Pokd Vás zajímá, s čím a jaké to má výsledky,  vstupte prosím na www.aspekta-motorsport.cz

 


Opravy čelních skel

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás novou službu a tou je SCELOVÁNÍ ČELNÍCH SKEL automobilů.

Jaké jsou výhody scelování?

- Oprava skla je na počkání  -  jedna prasklina trvá cca 1hodinu

- Oprava je ze 100% hrazena z připojištění čelního skla Vašeho vozu

- Pojistnou událost vyřídíme za Vás

- Oprava vrátí sklu původní pevnost a stabilitu

Cena opravy jedné praskliny činí 1717,- včetně DPH.

Pro více informací a pro objednání kontaktujte naše přejímací tecniky na telefonní čísle 377 260 122.


ASPEKTA TRADING, s.r.o. Mazda Plzeň

Rokycanská třída 62
312 00 Plzeň
IČO: 25224492
Zapsaná v OR u KS v Plzni odd. C, vložka 10215
Prodej
  +420 377 260 122
E-mail: prodej.mazda@aspekta.cz

Servis
  +420 777 121 626
E-mail: servis.mazda@aspekta.cz

PRODEJ


Tel:773 260 121

Tel:775 858 188

SERVIS


Tel:777 121 626

Tel:773 744 079