Mazda
ASPEKTA Trading s.r.o. Mazda Plzeň

Mazda aktuálně

Omezení provozu od 22.10.2020

Vážení zákazníci,

vzhledem k Usnesení Vlády ČR ze dne 21. října 2020 musíme omezit provoz v našem automobilovém dealerství a přijmout opatření, abychom neohrozili zdraví našich zaměstnanců a ani vaše, našich klientů.

Budeme se snažit vyřešit jakékoliv Vaše potřeby a naše služby zachovat v maximálním možném rozsahu s ohledem na vývoj situace a nařízení vlády ČR.

Od čtvrtka 22. října 2020 zajišťujeme servisní služby v plném rozsahu s provozní dobou Po-Pá: 8:00 - 18:00 hod.

Prodejní služby jsme schopni řešit pouze prostřednictvím vzdálených komunikačních prostředků (e-mail; Telefon; Webové stránky, whats up aplikace) a vždy na základě individuální dohody. Kontakt na prodejce. Bližší informace naleznete níže.

SERVISNÍ SLUŽBY A PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ probíhají bez omezení a platí již domluvené termíny.

PRODEJ NOVÝCH I OJETÝCH VOZIDEL:

PLATBY:

V rámci ohleduplnosti a bezpečnosti je na našich provozovnách možno platit pouze bezhotovostně a to platební kartou. Věříme, že toto dočasné řešení uvítáte.

Provozní opatření:

Snažíme se zachovat maximální možný rozsah provozu tak, abychom Vám dokázali vyhovět, ale abychom chránili zdraví nás všech. Za případné nepohodlí a komplikace se velice omlouváme a děkujeme za pochopení.

Tým ASPEKTA Plzeň


SKYACTIV Technology

Potěšení, efektivita a bezpečnost

http://www.mazda.cz/pribehy/pbc-destination/#/cx5/videos/skyactiv

Nízká spotřeba paliva a emise

Mazda CX-5 bude plně vybavena TECHNOLOGIÍ SKYACTIV, díky které se může pochlubit jedinečnou spotřebou paliva a nízkými emisemi, aniž by došlo k omezení charakteristického potěšení z jízdy, které je od vozů značky Mazda očekáváno.

Co se týče interiéru, vytvořili jsme kabinu, která optimalizuje každý bod kontaktu mezi Vámi a vozem, včetně vylepšené pozice řidiče, volantu, upevnění sedadel, pedálů a výhledu.

Stabilita ovládání a bezpečnost

Díky odlehčené karoserii SKYACTIV s vysokou tuhostí se CX-5 vyznačuje zvýšenou stabilitou ovládání a jedinečnými bezpečnostními vlastnostmi v případě nehody, díky kterým se globálně umisťuje v popředí hodnocení crash testů.

Zážehový nebo přeplňovaný vznětový motor

Vyberte si z naší nové řady zážehových a vznětových motorů, s manuální nebo automatickou převodovkou, a vychutnejte si precizní odezvu a vysoce uspokojující jízdu, kterou CX-5 nabízí.

SKYACTIV-G je zážehový motor s přímým vstřikováním o obsahu 2,0 l, který se vyznačuje rekordním kompresním poměrem 14:1. SKYACTIV-D je pak přeplňovaný vznětový motor o obsahu 2,2 l se stejným kompresním poměrem 14:1.

Lepší hbitost a aerodynamika

Podvozek SKYACTIV je zárukou vysokého komfortu a hbitosti, plně v souladu s konceptem jednoty řidiče s vozem "Jinba Ittai". Díky tomuto všestrannému podvozku se CX-5 stal jedním z nejlehčích a nejaerodynamičtějších vozů ve své třídě, čímž napomáhá snížit spotřebu paliva a emise CO2 .

Podívejte se na video, které výhody Skyactiv vysvětluje:

 


Aspekta i na Facebooku

 Nyní můžete navšívit i stránky společnosti Aspekta na Facebooku.

Klikněte na níže uvedený odkaz a podělte se s námi o avše zážitky s vozy MAZDA

www.facebook.com/aspektaplzen


ASPEKTA TRADING, s.r.o. Mazda Plzeň

Rokycanská třída 62
312 00 Plzeň
IČO: 25224492
Zapsaná v OR u KS v Plzni odd. C, vložka 10215
Prodej
  +420 377 260 122
E-mail: prodej.mazda@aspekta.cz

Servis
  +420 777 121 626
E-mail: servis.mazda@aspekta.cz

PRODEJ


Tel:773 260 121

Tel:775 858 188

SERVIS


Tel:777 121 626

Tel:773 744 079