Mazda
ASPEKTA Trading s.r.o. Mazda Plzeň

Ohodnoťte naše služby

Paní Boháčová je prostě jednička. Zdravím a at se daří.
              
Děkuji za milý a profesionální přístup Martině Boháčové a celému kolektivu.. Nová Mazda 3 je již třetí auto, které jsem si u vás koupila a věřím, že ne poslední.. Přeji vám spoustu spokojených a věrných zákazníků jako jsem já. Děkuji 😊 
              
Dekuji za skvely pristup a profesionalitu pani Bohacove.Se vsim pomuze,vysvetli.Naprosta spokojenost.At se Vam dari a jen dobre zakazniky
              
Moje prvni skusenost s nakupem vozu a jsem naprosto spokojena. Dekuji za profesionalni pristup pani Boháčovej.
              
Chtěl bych poděkovat Paní Boháčové za perfektní spolupráci a trpělivost při prodeji me krásné Mazdy .Jsem velice spokojený a vřele doporučuji.
              
Děkuji za profesionální přístup paní Boháčové jak při výběru tak i předávání vozu Mazda. 
              
Dovolat se na servis?
Nemožné
              
Dobrý den,byl jsem se podívat se svojí dcerou na CX3 a musím říci,že paní Boháčová která se právě věnovala zákazníkům se přišla zeptat na naše přání,zapůjčila klíče od vozu na prohlídku a po odbavení zákazníka se nám věnovala s profesionálním přístupem.Také jízda byla naprosto v pořádku a vše vysvětleno.Nemáme proti paní Boháčové žádné výhrady.Jen na závěr.Myslím si,že zákazníci co jsou nespokojeni a musejí chvilku čekat,že se jim okamžitě nikdo nevěnuje by se asi měli podívat po jiném vozidle než je Mazda.V hypermarketu se taky čeká.Přeji paní Boháčové jen dobré zákazníky.Je to prodejce na svém místě. Děkuji.
              
Dobrý den, musím říct že celkově jsem spokojen,papíry rychle podepsány a přístup paní Boháčové perfektní. Děkujeme . 
              
Dobrý den, od té doby co jsem si od vás přebral vůz musím říct, že domluva ze servisem je nic moc. Po pravdě s celkovým službami od vaší firmy moc spokojený nejsem. Protože předaní vozu a veškeré papírování bylo na dvě věci, kdy vše bylo z vaší strany slíbeno, ale nakonec jsem si vše musel zařídit sám. Doufám, že se to časem zlepší. Nebo možné že mám prostě smůlu. 
              
Děkuji za milý, bleskový omluvný dopis . Těším se nový nádherný model CX-3
              
Dobrý den, v sobotu 15.3. jsem si chtěl prohlednout novou Mazdu 2, bylo zamčeno- zkušební jízda. Poté v salonu po dalších 15 minutách čekání ,kdy se dealer věnoval předchozímu zákazníníku jsem se dotazal, zda bych si mohl do zamčenohé auta sednout. Musím prý dále čekat. . Po dalších 15 minutách jsem si požádal a prospekt a odešel domů. Smutné !  
              

ASPEKTA TRADING, s.r.o. Mazda Plzeň

Rokycanská třída 62
312 00 Plzeň
IČO: 25224492
Zapsaná v OR u KS v Plzni odd. C, vložka 10215
Prodej
  +420 377 260 122
E-mail: prodej.mazda@aspekta.cz

Servis
  +420 777 121 626
E-mail: servis.mazda@aspekta.cz

PRODEJ


Tel:773 260 121

Tel:775 858 188

SERVIS


Tel:777 121 626

Tel:773 744 079